Δευτέρα, 18 Οκτωβρίου 2010

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού:"ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ-ΙΣΧΥΡΗ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ"

ΠΟΛΥΓΥΡΟΣ
ΙΣΧΥΡΗ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΘΕΜΟΥΝΤΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Αβέρη Ελένη του Αστέριου
Λακρός Αλέξανδρος του Δούκα
Πανέλα Αντιγόνη του Γεωργίου
Πλιάκος Αστέριος του Δημητρίου
Πύρρος Ιωάννης του Ζαφειρίου
Σιδέρης Νικόλαος του Αθανασίου
Τζηρίνης Δημήτριος του Νικολάου
Τσιρωνάς Ιωάννης του Ζαχαρία

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΩΝ.....
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Βουλγαράκης Χρυσόστομος (Τόμης) του Αστέριου
Κοντογιώργης Δημήτριος του Χρήστου
Παπαγρηγορίου Αθανάσιος του Νικολάου
Πασχαλάς Αστέριος του Κωνσταντίνου
Σοφοτάσιος Χρήστος του Ευάγγελου
Στεριανός Βασίλειος του Γεωργίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Δημητριάδης Χρήστος του Αγαπητού
Δήμητσας Δημήτριος του Χρήστου
Καμαργιώτη
Αικατερίνη του Χρήστος
Μιχαλούδης Βασίλειος του
Γεωργιου
Οικονομούδης Δημήτριος του Μαυροδή
Παπανικολάου Ευτυχία (Έφη) του Νικόλαου
Πεγνόγλου Δέσποινα του Ελευθερίου
Τσοπούρογλου Γρηγόριος του Νικολάου
Χλιούμης Ανδρέας του Σαραφιανού
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Βορδός Χρήστος του Κωνσταντίνου
Γκλάβας Γεώργιος του Δημητρίου
Γραμμένος Κωνσταντίνος του Χρήστου
Δεκάκη Αναστασία του Στέφανου
Ζαγγίλας Δημήτριος του Λεωνίδα
Ζούνη Στυλιανή (Στέλλα) του Χριστοφόρου
Κουγιουμτζής
Δημήτριος του Γεωργίου
Κυπραίος Κυριάκος του Νικολάου
Κυριάκου Ιφιγένεια του Σταύρου
Λιόντας
Γεώργιος του Στάμου
Μακρή Ερμιόνη του Γεωργίου
Μπαραχάνου Ειρήνη του Δημητρίου
Μπόλματης Μιχαήλ του Ιωάννη
Μυλωνά Τριανταφυλλιά του Ιωάννη
Ρούντος
Γεώργιος του Διονυσίου
Σαράντη Μαρία του Αργυρίου
Τριανταφύλλου Βασιλική του Γεωργίου
Τσενεκλίδου Νικολέτα του Βασιλείου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΘΕΜΟΥΝΤΑ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΛΑΤΙΣΤΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Γαβανάς Παρασκευάς του Νικολάου
Γκουγκούσης Ιωάννης του Εμμανουήλ
Θεολόγης Νικόλαος του Μιχαήλ
Μπατζέ Χριστίνα του Δημητρίου
Σκόρδα Τσολάκη Μαρία του Κωνσταντίνου - Αθανάσιου
Τσιαρτσιαφλής Άγγελος του Δημητρίου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Αλεκτορίδης Μιχαήλ
του
Αναστασίου
Γιοματάρη Μαρία
του
Ελευθερίου
Λαμπρόπουλος Ευάγγελος
του
Χρήστου
Λανταβός
Ιωάννης
του
Γεωργίου
Μαρδά
Ακριβή του Χρήστου
Σαραφίδης Αναστάσιος του
Παντελή
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Ευαγγελινός Ευάγγελος του Αθανασίου
Κυπαρίσσης Βασίλειος του Γεωργίου
Ρόκου Άννα του Ελευθερίου
Σαμαράς
Πέτρος του Χρήστου
Τσοπάνογλου Συμεών του Ιωάννη
Ψαρά Αντωνία (Τόνια) του Νικολάου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΘΕΜΟΥΝΤΑ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΒΔΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Ζέρβας Δημήτριος του Αλέξιου
Μάνιος Αναστάσιος του Ζαχαρία
Σίμη
Παρασκευή
του Χρήστου
Τυροβούζης Ιωάννης του Αγοραστού




ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΛΑΡΙΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Γαλαρινιώτης Γεώργιος του Χρήστου
Σπανού
Άννα του Ιωάννη
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΟΥΜΠΙΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Γεραντζής Αθανάσιος του Ιωάννη
Κουρίδης Δημήτριος του Αριστοτέλη
Κουτσού Ειρήνη του Νικολάου
Παπάς Βασίλειος του Αθανάσιου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΩΝ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΟΠΛΑΤΑΝΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Κασούμης
Λουκάς του Ιωάννη
Παπαδημητρίου Αικατερίνη του Αθανασίου
Πλευρίτης
Χρήστος του
Αλεξάνδρου
Σεραφείμ Δημήτριος του Αστέριου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΜΝΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Καρίκα Χαλκιαδούδη Ελένη του
Δημητρίου
Μακρή
Άννα του
Αστέριου
Πασπαλάς Αθανάσιος
του
Δημητρίου
Παυλούδης Γεώργιος του
Αθανασίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΡΑΘΟΥΣΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Γιάντσιος Γεώργιος του Νικολάου
Ιωαννίδου Καλλιόπη του Γεωργίου
Μητρούσης Γεώργιος του Ιωάννη
Νικολαϊδης Γρηγόριος του Χαράλαμπου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Γραμματίκας Δημήτριος του Βασιλείου
Κυργιώτης Αναστάσιος του Δημητρίου
Μαλανδρή Ελένη του Γεωργίου
Μελαντίνος Λάζαρος του Νικολάου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Βασιλικού Ελευθερία του Βασιλείου
Γιάννος Αθανάσιος του Χρήστου
Καραμανώλης Χρήστος του Γεωργίου
Οικονόμου Αστέριος του Χρήστου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΟΡΜΥΛΙΑΣ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Ασλανίδης
Αλέξιος του Αβραάμ
Μαχαίρας Ανδρέας του Ελευθερίου
Πετρίδης Βασίλειος του Πέτρου
Χριστοδούλου Σουλτάνα του Στέργιου
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Βερβάτης Ιωάννης του Μόσχου
Γραμμένος Αλέξανδρος του Δημητρίου
Μακρίδου Χριστίνα του Άγγελου
Μιχαλούδη Ευαγγελία του Αθανασίου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Γκαβού Σιμεντεριάδου Δέσποινα του Ανέστη
Μαυρίκης Βασίλειος του Σαραφιανού
Μελανδίνος Ιωακείμ του Γεωργίου
Τσιμερίκας Σαραφιανός του Βασιλείου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΛΥΝΘΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Αναστασοπούλου Ευανθία του
Δημοσθένη
Καραφεύγας Χρήστος του
Γεωργίου
Μητσικίδου
Σοφία του
Δημητρίου
Τσερέκας Ευάγγελος του
Πέτρου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Βαβδινός
Νικόλαος του Γεωργίου
Γαλαρινιώτης Νικόλαος του Νικολάου
Ζαγορίτης Αστέριος του Γεωργίου
Ξάκη Χριστίνα του Ανδρέα
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΑΝΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Γεωργακούδης Στέφανος του
Γεωργίου
Γκανιάς Αχιλλέας του
Ευριπίδη
Γκογκούσης Νικόλαος του
Ιωάννη
Σιαρλή Παρασκευή του
Χρήστου
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ TΑΞΙΑΡΧΗ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
Καρανταγλή Μαρία του
Νικολάου
Μαλανδρής Μιχαήλ του
Δημητρίου
Ξάκης Ιωάννης του
Χρήστου
Χίνος Άγγελος του
Γεωργίου

Δεν υπάρχουν σχόλια: